سفارش تبلیغ
صبا
همواره بیندیشید که آن مایه زندگانی دل بینا و کلید درهای حکمت است . [امام حسن علیه السلام]
 
شنبه 87 دی 14 , ساعت 10:41 صبح
غزه در آتش وخون/
یک مقام عرب: لیونی با ریختن خون فلسطینیان می خواهد به ریاست برسد
الجزیره- محمد صبیح معاون دبیرکل اتحادیه عرب گفت ، تسیپی لیونی وزیر خارجه رژیم صهیونیستی می خواهد با ریختن خون شمار بیشتری از فلسطینیان به پست نخست وزیری این رژیم برسد.
به گزارش ایرنا، صبیح روز جمعه در گفت وگو با خبرنگاران در قاهره افزود ، لیونی می خواهد با ریختن خون فلسطینیان پرونده سراسر قتل و جنایت خود را کامل کند.
وی با اعلام اینکه مردم غزه با شرایط بسیار دشواری دست وپنجه نرم می کنند گفت ، مخالفت رژیم اشغالگر قدس با پیشنهاد آتش بس فرانسه از سوی محافل سیاسی عربی وغیر عربی و همچنین فعالان حقوق بشر به شدت محکوم شد.
پیشنهاد فرانسه برای برقراری آتش بس 48 ساعته به منظور ارسال کمک های بشردوستانه به اهالی غزه مطرح شده بود.
لیونی با این بهانه که مردم غزه با کمبود مواد غذایی، دارو ونیازهای اولیه مواجه نیستند پیشنهاد یاد شده را نپذیرفت.
درپی یک هفته حملات مرگبار و خونبار صهیونیست ها علیه مردم بی دفاع غزه ، اخرین امارها از شهادت 434تن و مجروح شدن 2هزار و 200 نفر حکایت دارد.

پنج شنبه 87 دی 12 , ساعت 11:11 صبح
حملات هوایی اسراییل زندگی غیرنظامیان فلسطینی را تهدید می کند
توکیو - تلویزیون سراسری ژاپن (ان.اچ.کی) روز پنجشنبه گزارش داد: حملات هوایی جنگنده های اسراییلی به نوار غزه موجب کمبود شدید مواد دارویی و غذایی در این منطقه شده و زندگی غیرنظامیان فلسطینی را به مخاطره انداخته است.
غزه
ان.اچ.کی افزود: حملات جنگنده های اسراییلی در طی روزهای اخیر به نوار غزه بیش از 370 کشته و بیش از 900 زخمی بر جای گذاشته و اوضاع در بیمارستانهای این منطقه از نظر کمبود تجهیزات بحرانی است.
به گزارش ایرنا به نقل از این شبکه تلویزیونی ، به دلیل وضعیت بیمارستانهای غزه ، برخی از زخمی های این حملات به کشور مصر منتقل شده اند.
این گزارش می افزاید: به دلیل محاصره نوار غزه ، شهروندان فلسطینی ساکن در این مناطق با کمبود شدید مواد غذایی روبه رو هستند .
ان.اچ.کی، می افزاید: مقامات سازمان بهداشت جهانی از اسراییل خواسته اند تا اجازه دسترسی برای نهادهای بین المللی در خصوص ارایه کمکهای جامعه جهانی برای مردم غزه فراهم شود.
آنها همچنین خاطرنشان کرده اند که بیمارستانهای غزه مملو از زنان و کودکان زخمی و افراد سالمند است که نیازبه رسیدگی پزشکی و دارویی دارند.
تلویزیون سراسری ژاپن همچنین در گزارشی خبر مربوط به رد درخواست جامعه بین المللی از سوی رژیم صهیونیستی برای برقراری یک آتش بس 24 ساعته را منعکس کرده و می افزاید: اسراییل اعلام کرده است که به حملات هوایی خود به غزه همچنان ادامه خواهد داد.
این گزارش می افزاید: " برنارد کوشنر" وزیر امور خارجه فرانسه پیشنهاد کرده بود که آتش بسی با هدف توزیع کمکهای جامعه بین المللی برای مردم غزهبرقرار شود که با مخالفت اسراییل روبه رو شده است.
ان.اچ.کی با بیان این که اسراییل خاطرنشان کرده است ، شاید اجازه دهد کمکهای جامعه بین المللی به غزه منتقل شود، گزارش داد: این حرکت اسراییل ظاهرا به دنبال افزایش انتقادات جامعه بین المللی از اقدامات این رژیم انجام می شود.
آساق**280**1789**1543

سه شنبه 87 دی 10 , ساعت 10:17 عصر

ستاد حمایت از مردم بی دفاع غزه

این وبلایگ در نظر دارد خود را وقف مردم  بی گناه غزه کرده و برای مدتی این وبلایگ به ستاد حمایت مردم ایران از غزه تبدیل گرددو سعی در ان داردکه با اخبار جدید غزه به روز باشد و از شما نیز می خواهد با نظرات و انتقادات خود و بیان نظرات صمیمانه خود ما را در قسمت سخن یار یاری دهید به همین منظور از شما دوستان نیز خواهش مند است در این زمینه و با فریاد های بی امان خود در وبلایگ ها خود در این زمینه گام های موثری بردارید

سوال:بعضی می گویند که این فریاد ها چه فایده ای دارد؟

جواب:به نظر من دست رو دست گذاشتن و نگاه کردن خودش یعنی شراکت در گناه یعنی رضایت مندی با این کار یعنی کاری که سران جامعه ی عرب در حال انجام ان می باشند ما که نمی توانیم در عرصه ی جبهه و مبارزه تن به تن با صهیو نیست های پست قدمی برداریم می توانیم تا فضایی داخلی اینترنت و انچه که در توان داریم در این زمینه خرج کنیم در ضمن اسرائیل تمام این کار ها را برای سرکوب مقاومت مردمی انجام می دهد و ناتوانی خود را فریاد می زند و ما می توانیم با نوشتن مطالبی در بزرگداشت  این کاراین مقاومت را گرامی داریم

حال عکس هایی از این جنایت را برای شما به عرصه نمایش می گذاریم


جمعه 87 دی 6 , ساعت 8:56 عصر
 

خروش اینترنتی:

فراخوان اینترنتی دادخواست به مصلح حقیقیای اهل ایمان! ای آزاد اندیشان جهان! ای وجدان های بیدار! ای کسانی که هرگاه در گوشه ای از عالم، ظلم ظالمی را بر مظلومی مشاهده می کنید، آرام نگرفته، زبان به اعتراض می گشایید؛ چشم گشوده و ببینید که:

ظلم و فساد و تباهی سراسر جهان را فرا گرفته؛

حیا و عفّت و پاک دامنی از جوامع بشری رخت بر بسته و فحشا، هرزگی و بی بندوباری جای آن را گرفته؛

ایمان و دین داری، عزّت خود را از دست داده؛ کفر و بی دینی، سربلندی و افتخار به همراه آورده.

در چنین هنگامه ای بر جای نشستن روا نخواهد بود، باید که برخیزیم و فریاد یاری طلبی سر داده، دست استغاثه برآوریم؛ آن هم به آستان کسی که خود، آخرین میراث دار غدیر و جانشین خاندانی است که خداوند به واسطه ی پیامبر بزرگوارش در غدیر، ولایت و اداره ی جهان را به ایشان سپرده است، دست حاجت به سوی کسی بریم که توان و امکان اصلاح امور را داشته و پروردگار وی را مرجع و محلّ رجوع مردم قرار داده است.

پس بیایید نیت های خویش را خالص و دل های متفرّق را یکی کرده و یک دِله شویم؛

بیایید زمزمه های پراکنده را هماهنگ ساخته و یک صدا گشته و به درگاهش چنین نجوا کنیم:


ای مولا! ای صاحب! ای پدر! بیا که:

خسته شده ایم از پوچی و پوچ زیستن؛

از نظاره ی زشتی ها و آلودگی ها؛

از شنیدن وعده های بی حاصل؛

خسته ایم از دورویی ها و دورنگی ها؛

به تنگ آمده ایم از درنده خویی و زیستن در میان درنده خویان؛

وامانده ایم از این سو به آن سو دویدن و هر روز دست به دامن کسی شدن؛

بی تاب گشته ایم از حرکت های بیهوده و وعده های پوچ و امتحان شدن ها و امتحان کردن ها؛

زمین خسته است، آسمان خسته است، دریا خسته است، کوهسار خسته است، ...؛

دنیا چه رنگ های بسیار به خود دیده: عالم و جاهل، زشت و زیبا، سپید و سیاه و ...؛

اکنون امّا آیا وقت آن نرسیده که تو را امتحان کند؟! تو را که وعده ی خدایی، تو را که یادگار غدیری و پیامبر صلّی الله علیه و آله و سلّم در غدیر از آمدنت خبر داده.


شما هم با گذاشتن این متن بر روی صفحه وبلایگ خود در این خروش عظیم شرکت کنیدلیست کل یادداشت های این وبلاگ